Hambahari R.O.C.S. PRO GOLD EDITION - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambaharjad / Hambahari R.O.C.S. PRO GOLD EDITION

Hambahari R.O.C.S. PRO GOLD EDITION 

Uus eksklusiivne valik kulla ja musta sameti kombinatsioone harjaste, käepideme ja blistri kujunduses võimaldab igaühel valida just temale meelepärast ja tema isikupära peegeldavat hambaharja.

 

5940 ülipehmeid harjaseid


Harjaste arv on suurendatud 2 korda* ning koos üliõhukeste erikujuliste Trilabal harjaste kasutamisega tõstab see oluliselt hammaste puhastamine tõhusust ja pakub delikaatset igemete massaaži.

Ainulaadse painutatud kujuga käepide


Spetsiaalselt väljatöötatud peenike painutatud käepide aitab vältida liigset survet igemetele ning on kasutamisel mugav.

Kolmikpoleeritud otsad


Unikaalne harjaste otste kolmikpoleerimise tehnoloogia tagab ohutut harjamist ja välistab hammaste kõvakudede ja igemete kahjustamise võimalikkust.

*Võrreldes klassikalise R.O.C.S. hambaharjaga

2 ainulaadset käepideme ja harjaste värvide kombinatsiooni


Harjaste tihedus on suurendatud, mis kombineerituna harjapea suurenenud pinnaga lubab puhastada hambaid kergelt ja tõhusalt.


Ohutu hambaharjamise süsteem Toothbrushing safety PRO-system

Harjaste unikaalne kuju ainulaadse kolmnurkse lõikega tekitab kolm puhastavat pinda suurendades seega hammaste puhastamise efektiivsust. Soodustab delikaatset igemete masseerimist, efektiivselt ja õrnalt eemaldab hambakattu ning puhastab hammavahed.


Ainulaadsed painutatud käepidemed


Spetsiaalselt loodud peenike painutatud käepide hoiab ära liigset survet igemetele ja kindlustab mugavat harjamist.


Käepideme laius selle kõige kitsamas osas on suurendatud 2 mm võrra võrreldes eelmise mudeliga, mis tagab kindlamat haaret.