Bionica - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel

Bionica 

Uus toode!

Looduslik hambapasta kogu perele - R.O.C.S.®  Bionica

 

 94,2% looduslikke komponente, 5,8% koostisosadest on inimkeha sünteesitud analoogid. Looduslik hambapasta kogu perele, kusjuures enamik koostisaineid leidub tavalise inimese toidus.


Näidustused ja aktiivsed komponendid:

 

Sobib ideaalselt neile, kellel on igemetega seotud mured või hammaste ülitundlikkus. Sobib neile, kes naudivad elu loodusega kooskõlas ja eelistavad looduslikke tooteid. Samuti võib olla soovitatud rasedatele, kuna see ei sisalda fluoriidi, naatriumlaurüülsulfaati, värvaineid, alkoholi, antiseptikume ega parabeene. Pasta sisaldab lagritsa, tüümiani ja Laminaria sacharina (merikapsa) aktiivseid osakesi, mis on tuntud oma raviomaduste poolest ja ajalooliselt kasutatud ravitsemiseks. Kõrge taimeekstraktide kontsentratsioon annab põletikuvastast toimet ja takistab patogeensete bakterite aktiivsust ning vähendab igemete veritsemist ja muid igemetega seotud probleeme.

Taimedest ekstraheeritud mineraalsoolad koos kaltsiumglütserofosfaadiga kaitsevad hambaid aukude tekkimise eest, vähendavad hammaste ülitundlikkust ja aktiveerivad ainevahetusprotsesse parodondi kudedes. Pastat võib soovitada alla 6 aastastele lastele. See sisaldab laminaria (merikapsa) mineraalsesse kompleksi kuuluvat joodi. Taimeekstraktide kõrge kontsentratsioon, mis põhjustab hambapasta spetsiifilist heledat oliivirohelist värvust, annab järgmisi toimeid:

 

∙ Vähendab igemete veritsust ja põletikulisust juba esimesel kasutamise päeval *

∙ Ei häiri normaalset suu mikrofloora aktiivsust

∙ Soovitatav hammaste ülitundlikkuse puhul (RDA = 50,9)

∙ Annab hammastele loomulikku valget värvi

∙ Sisaldab biosaadavaid mineraale, mis kaitsevad hambaid kaariese eest

 

* Kliiniliselt testitud

Patenteeritud tootevalem

 

Koostis: Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Glycerin, Sorbitol, Silica, Laminaria Saccharina Salt, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Sodium Benzoate, Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesium Chloride, Thymus Serpillum Oil, Eugenol.

 


Tagasi

Buy OnLine R.O.C.S. Bionica In stock: yes Weight: 0.095 kg €5.00