Bionica tundlikele hammastele - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Täiskavanute hambapastad / Bionica tundlikele hammastele

Bionica tundlikele hammastele 

Looduslik hambapasta R.O.C.S.®  Bionica tundlikele hammastele

 

 

Looduslik hambapasta, mis leevendab hammaste ülitundlikkuse sümptomeid ja ravib efektiivselt igemeteveritsust juba esimestel kasutamise päevadel.

 

95,4% taimseid komponente.

 

Näidustused ja aktiivsed komponendid:

 

Spetsiaalselt väljatöötatud eriti tundlikke hammastega, veritsevate või põletikuliste igemetega inimestele. Tänu oma looduslikule ja ohutule koostisele, see pasta sobib neile, kes eelistavad naturaalseid tooteid. Seda võib soovitada ka rasedatele, kuna see ei sisalda fluoriidi, naatriumlaurüülsulfaati, värvaineid, alkoholi, antiseptikume ega parabeene.

 

See pasta sisaldab kõrges kontsentratsioonis lagritsat, mis on ajalooliselt tuntud oma raviomaduste poolest, nelgi ja eukalüpti eeterlikke õli sid ning laminaria (merikapsa) kompleksist ekstraheeritud mineraalsoolasid koos kaltsiumglütserofosfaadiga, mis kaitsevad hambaid kaariese eest, vähendavad hammaste ülitundlikkust ja toetavad ainevahetusprotsesse periodondi kudedes. Samuti sisaldab kaaliumkloriidi, mis kiiresti leevendab hammaste ülitundilikkuse sümptomeid, ning laminaria mineraalse kompleksi koostisainena joodi. Taimeekstraktide kõrge kontsentratsioon põhjustab hambapasta spetsiifilist heledat oliivirohelist värvust. Üldised hambapasta toimed on järgmised:

 

∙ Leevendab hammaste ülitundlikkuse sümptomeid juba esimestel kasutamise päevadel *

∙ Tõhusalt tugevdab igemeid ja ravib veritsemist ning põletikulisust.

∙ Roheline tootevalem - ei sisalda abiootilisi antiseptikume ega antibiootikume.

∙ Kaitseb suuõõne elundeid patogenide mõju eest pakkudes põletikuvastast toimet *

∙ Tugevdab hambaid tänu oma aktiivsele remineraliseerivale tootevalemile *

. Fluoriidivaba

. Tänu dikaltsiumfosfaadi toimele eemaldab hambakatu õrnalt, hambaid ja igemeid kahjustamata

 

Patenteeritud tootevalem

 

Koostis: Aqua, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Sorbitol, Glycerin, Silica, Potassium Chlo- ride, Laminaria Saccharina Salt, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Calcium Glycerophosphate, Sodium Ben- zoate, Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesi- um Chloride, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil.

 


Tagasi

Online kaufen R.O.C.S. Bionica tundlikele hammastele Vorhanden Gewicht: 0.095 kg €4.94