Bionica Valgendav - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Täiskavanute hambapastad / Bionica Valgendav

Bionica Valgendav 

  

WDS laboris välja töötatud looduslik hambapasta neile, kes soovivad tugevdada oma hambaid ja igemeid, valgendada ja muuta säravamaks oma hambaemaili ja samas eelistavad looduslikke tooteid.

 

See hambapasta sisaldab 95,4% taimseid komponente

Näidustused ja aktiivsed komponendid:

 

Imeline hammaste puhastaja ja poleerija tänu oma ainulaadsele koostisele, kuhu kuulub dikaltsiumfosfaat ja hajutatud loomulik räni, mis aitavad taastada hambaemaili loomulikku valget värvi *. Taimeekstraktide kõrge kontsentratsioon annab põletikuvastast toimet, takistab patogeensete bakterite aktiivsust ja peatab igemete veritsust esimestel kasutamise päevadel. See ei sisalda peamisi antibakteriaalseid koostisosi, fluoriidi, värvaineid, naatriumlaurüülsulfaati ega alkoholi. See sisaldab suures kontsentratsioonis lagritsat, mis on ajalooliselt tuntud oma raviomaduste poolest, samuti merikapsast ekstraheeritud mineraalsoolasid koos kaltsiumglütserofosfaadiga, mis kaitsevad hambaid kaariese eest, vähendavad hammaste ülitundlikkust ja toetavad ainevahetusprotsesse periodondi kudedes. Samuti sisaldab laminaria (merikapsa) mineraalse kompleksi koostisainena joodi. Eelpool mainitud taimeekstraktide kõrge kontsentratsioon põhjustab hambapasta spetsiifilist heledat oliivirohelist värvust. Kokkuvõttes, hambapastal on järgmised toimed:

 

• Valgendab ja muudab hambaemaili säravamaks *

• Peatab igemete veritsust ja vähendab põletikulisust juba esimestel kasutamise päevadel *

• Ei häiri normaalset suu mikrofloora aktiivsust

• Sisaldab biosaadavaid mineraale, mis kaitsevad hambaid kaariese eest*

 

* Kliiniliselt testitud

Patenteeritud tootevalem

 

Koostis: Dicalcium Phosphate Dihydrate, Aqua, Sorbitol, Glycerin, Quarz, Silica, Laminaria Saccharina Salt, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Calcium Glycerophosphate, Sodium Benzoate, Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesium Chloride,Citrus Medica Limonum Oil, Eugenol.

 


Tagasi

Buy OnLine R.O.C.S. Bionica Valgendav In stock: yes Weight: 0.095 kg €4.94