Mango ja banaan - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel

Mango ja banaan 

Hambapasta R.O.C.S.®  tundlikele hammastele

Viini Magustoit - Mango ja Banaan

 

Kiire toime ja pikaajaline mõju ägeda hammaste tundlikkuse leevendamisel! Mahlakas ja üsna kreemjas mango ja banaani kombinatsioon rahustab vaeseid valutavaid hambaid ilma tarbetult värskusega ärritamata.

 

 

Näidustused ja aktiivsed komponendid

 

Väljatöötatud eksklusiivselt täiskasvanutele ja üle 14-aastastele teismelistele hammaste ülitundlikkuse leevendamiseks! Ei soovitata inimestele kellel ei esine hammaste ületundlikkust.

 

Tänu kaaliumnitraadi ja kaltsiumglütserofosfaati koosmõjule see pasta kiiresti vähendab hammaste tundlikkust ja järk-järgult küllastab hambaid mineraalidega, leevendades ebamugavustunnet või valu, mis tulenevad emaili ja / või dentiini ülitundlikkusest.

 

Soovitatakse kasutada hammaste valgendamisprotseduuri ajal ja / või pärast seda, kui email vajab eriti tähelepanelikku hooldust.

Sisaldab bromelaini, mis kombinatsioonis kaltsiumglütserofosfaadiga takistab õõnsuste progresseerumist ja ennetab põletikulisi parodondi haiguseid, annab kauakestevat puhtust, parandab hammaste värvi ja paneb naeratust särama.

 

Soovitav kuuri pikkus - 4 nädalat. Toimeainetena ei ole kasutatud fluoriidi ega antiseptikume. Madal abrasiivsus: RDA = 59. *

 

* Kinnitatud laboratoorsete ja kliiniliste uuringutega

Hambapasta tootevalem on patenteeritud


Koostis: Aqua, Glycerin, Silica, Potassium nitrate (5%), Polysorbate-20, Aroma, Calcium lycerophosphate, Hydroxypropyl Guar, Bromelain, Sodium Saccharin, Methylparaben, Titanium Dioxide, Magnesium Chloride, Propylparaben, Benzyl Benzoate, Limonene.

 


Tagasi 

Buy OnLine R.O.C.S. Mango ja banaan In stock: yes Weight: 0.095 kg €5.50