R.O.C.S.® baby Kummel - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel

R.O.C.S.® baby Kummel 

Hambapasta R.O.C.S.® beebi õrn hooldus kummeli ekstraktiga

 

Allaneelamiseks ohutu tootevalem ning magusa pudru soositud maitse muudavad seda hambapastat asendamatuks abivahendiks lapse eest hoolitsemisel!

 

 

Näidustused ja aktiivsed komponendid

 

Pasta on mõeldud piimahammaste lõikumise perioodil ebamugavustunde leevendamiseks, sisaldades meditsiinis leebelt põletikuvastase toime poolest tuntud looduslikke komponente. Unikaalne ja originaalne patenteeritud koostis, millesse ei kuulu fluor, lõhna- ja värvained ning laurüülsulfaatnaatrium. Sisaldab ksüliiti, ei kutsu esile allergiat ning on ohutu allaneelamisel.

 

See on delikaatselt valmistatud pakkumaks kvaliteetset hambapuhastust samas piimahammaste õhukest emailikihti mitte kahjustades. Selle maitse on laste jaoks väga ahvatlev, mis muudab hammaste harjamist palju nauditavamaks nii lastele kui ka vanematele, mis omakorda soodustab sagedase ja /või regulaarse hambapesu harjumuse tekkimist. Ohutu allaneelamisel: ei sisalda fluoriidi, maitse- ega värvaineid, naatriumlaurüülsulfaati ega parabeene

 

*Kinnitatud laboratoorsete ja kliiniliste uuringutega

**Hambapasta tootevalem on patenteeritud

 

Koostis: Aqua, Glycerin, Xylitol (10%), Silica, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Potassium (Sodium) Alginate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum.

 

Tagasi

 

Buy OnLine R.O.C.S. baby Kummel In stock: yes Weight: 0.095 kg €4.39