R.O.C.S.® beebidele vanuses 0-3 aastat - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / R.O.C.S. beebidele vanuses 0-3 aastat / R.O.C.S.® beebidele vanuses 0-3 aastat

R.O.C.S.® beebidele vanuses 0-3 aastat 

Korralik ja regulaarne piimahammaste eest hoolitsemine vähendab kaariese tekke tõenäosust nii piimahammaste, kui ka jäävhammaste peal, ning ennetab põletikulisi parodondi haigusi. On väga oluline, et vanemad saaksid aru, et isegi üks hammas vajab pidevat hoolt. Samuti on oluline, et vanemad õpiks, kuidas tuleb puhastada oma laste hambaid kuni 9.-10. eluaastani, jälgides, et hammaste harjamise tehnika oleks õige.

 

Igapäevane hoolikas hambahügieeni jälgimine lapsevanemate poolt ning regulaarsed hambaarsti ja hügienisti külastused garanteerivad, et teie lapsel ei teki kaariest ega igemepõletikku. Samuti on oluline teada, et hambakaaries ja parodondi põletikulised haigused on nakkushaigused, mida põhjustavad teatud tüüpi bakterid ja mis kanduvad vanematelt lastele. Seega laste tervise jaoks on äärmiselt oluline vanemate hammaste tervis ja isiklik hügieen.

 

Kohe pärast esimese hamba tulekut lapsele tuleb anda sobiv hambapasta ja eriline beebi hambahari. Isegi üks hammas vajab harjamist! Beebi hambapastale esitatavad nõuded on eriti ranged, kuna lapsed tihtipeale ei oska suud loputada ja seetõttu neelavad hambapastat. Just sellel põhjusel R.O.C.S.®  beebi hambapasta tootevalem sisaldab orgaanilisi taimseid komponente, mis on allaneelamisel 100% ohutud. Selles ei sisaldu fluoriidi, maitse- ega värvaineid, naatriumlaurüülsulfaati ega parabeene.

 

R.O.C.S. Baby Pärnapuu R.O.C.S. Baby Kummel  
Pärnapuu
Õrn hoolitsus pärnaõie ekstraktiga
€4.39
Kummel
Õrn hoolitsus kummeliekstraktiga
€4.39
 
 

 


 

Hambakaariese ennetamine esimese hamba lõikumisest

 

Kuni 3 aastaste laste hambaid peaksid puhastama vanemad järgides õiget hammaste harjamise tehnikat.

 

Hambapasta R.O.C.S. PRO Baby on mõeldud kõige nooremate - 0-3-aastaste laste hambahoolduseks.

 

Unikaalne hambahari ROCS PRO Baby on väljatöötatud koostöös lastehambaarstidega spetsiaalselt kõige pisematele

 

Hambapasta R.O.C.S. PRO Baby
Hambakaariese ennetamine esimese hamba lõikumisest