Pärnaõis - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel

Pärnaõis 

Hambapasta R.O.C.S.®  baby - pehme laimiõie maitseline hoolitsus

 

Allaneelamiseks ohutu tootevalem ning magusa pudru soositud maitse muudavad seda hambapastat asendamatuks abivahendiks lapse eest hoolitsemisel!

 
 

Näidustused ja aktiivsed komponendid

 

Loodud spetsiaalselt laste hambahoolduseks alates esimese hamba lõikumisest kuni 3-aastaseks saamiseni. Pasta tootevalem põhineb peaaegu täielikult taimsetel koostisosadel, mis on ohutud allaneelamisel. Tänu suurele ksülitooli kontsentratsioonile pakub tõhusat kaitset kaariese eest, ja omades probiootilisi omadusi normaliseerib suuõõne mikrofloorat *. Pärnaõie ekstrakt aitab vältida hammaste lõikumisest tingitud ebamugavustunnet ja igemepõletikku.

Hambaid tuleb puhastada alates esimese hamba ilmumisest. Piimahammaste eest hoolitsemine vähendab jäävhammaste haiguste ohtu, kuna kaaries on nakkushaigus.

 

See on delikaatselt valmistatud pakkumaks kvaliteetset hambapuhastust samas piimahammaste õhukest emailikihti mitte kahjustades. Selle maitse on laste jaoks väga ahvatlev, mis muudab hammaste harjamist palju nauditavamaks nii lastele kui ka vanematele, mis omakorda soodustab sagedase ja /või regulaarse hambapesu harjumuse tekkimist. Ohutu allaneelamisel: ei sisalda fluoriidi, maitse- ega värvaineid, naatriumlaurüülsulfaati ega parabeene.

 

*Kinnitatud laboratoorsete ja kliiniliste

**Hambapasta tootevalem on patenteeritud

Koostis: Aqua, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol (10%), Silica, Xanthan Gum, Tillia Cordata Flower Extract, PVP, Sodium Benzoate.

Tagasi


Buy OnLine R.O.C.S. baby Pärnapuu In stock: yes Weight: 0.095 kg €4.39