Nätsukumm - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Nätsukumm

Nätsukumm 

R.O.C.S.®  kids nätsukumm


Tõhus hambapasta lastele vanuses 4-7 aastat on välja töötatud koostöös hambaarstidega võttes arvesse laste eelistusi. Laste seas populaarne nätsukommi maitse innustab lapsi harjama oma hambaid regulaarsemalt.

 

 

 

Näidustused ja aktiivsed komponendid

 

Sisaldab AMIFLUOR complex®, mis sisaldab aminofluoriidi Olafluor 500 ppm (osakesi miljoni kohta) ja kõrges kontsentratsioonis Ksülitooli, mis tagab hammaste vastupidavust hapete lahustavale toimele*, annab kindlat kaitset igemepõletiku vastu *, kaitseb hambaid kaariesttekitavate bakterite eest ja normaliseerib suu mikroobset kompositsiooni*. Selle madala abrasiivsustega tootevalem ei kahjusta hamba kudesid. Harjamiseks on oovitatav kasutada väikest kogust pastat (hernetera suurune ports). Eelkooliealised lapsed peavad pesema oma hambaid täiskasvanute järelevalve all. Pasta ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati.

 

Aminofluoriid on fluoriidi kõige tõhusam allikas, kuna see tagab kiiret (20 sekundi jooksul) kõrge kaitsevõimega kihi teket hammaste pinnale, mis hoiab ära demineralisatsiooni ja soodustab hammaste intensiivset mineraalidega küllastumist*. Kiire kaitsekihi tekkitamise võime on eriti tähtis, kuna paljud lapsed ei järgi soovitatavat hammaste pesemise aega (3 minutit).

 

* Effektiivsus on tõestatud kliiniliste uuringutega

 

Tähtis!

Kaks aastat kliinilisi uuringuid on kinnitanud R.O.C.S.® Kids hambapasta tõhusust kaariese ennetamisel.

 

Aktiivsed komponendid: fluoriid 500 ppm.

Koostis: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%), Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Benzylalcohol.

 

Tagasi 

 

Buy OnLine R.O.C.S. Nätsukumm In stock: yes Weight: 0.095 kg €4.67