Hambapastad lastele vanuses 3–7 aastat - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Hambapastad lastele vanuses 3–7 aastat

Hambapastad lastele vanuses 3–7 aastat 

Teie lapse lemmik maitse!

 

Peamiste hambahaiguste levik koolieelikute ja kooliealiste laste seas on endiselt kõrge. See nõuab preventiivse hoolduse arendamist ja seega efektiivsemate isikliku hügieeni harjumuste juurutamist. Laste käelised oskused ei ole piisavalt arenenud iseseisvaks hambaharjamiseks kuni nad on 9-10 aastat vanad. Vanematel tuleb meeles pidada, et ülalnimetatud vanuseni igapäevast hambaharjamist peaks tegema täiskasvanu. Õiget hammaste pesemise tehnikat peakisd jälgima mõlemad, nii vanemad kui lapsed. Pidage meeles, et teie laps peab külastama hambaarsti ja hügienisti vähemalt kaks korda aastas!

 

Ühelt poolt, vastavalt asjakohastele uuringutele, on kindlaks tehtud, et lastele mõeldud fluoriidi-sisalduvad hambapastad kaitsevad efektiivselt kaariese eest. Teiselt poolt, mõned tuntud spetsialistid ei soovita kasutada fluoriidil põhinevaid suuhügieenitooteid noorematel lastel, kes võivad hambapastat neelata. See kehtib eriti nende laste puhul, kes elavad endeemilise fluoroosi leviku piirkondades. Samas, kliinilised uuringud on näidanud, et hambapastades sisalduv kaltsiumglütserofosfaat, mis on samavõrd efektiivse kaariesevastase toimega komponent, võib olla heaks alternatiiviks fluoriidile.

 

R.O.C.S.®  pakub laia valikut erinevaid hambapastasid lastele vanuses 3-7 eluaastat (R.O.C.S.®  Kids seeria), nii fluoriidiga kui ka ilma, viimane põhineb kaltsiumglütserofosfaadil.

Tänu sellele tagatakse kiire (ainult 20 sek) happes lahustumatu suure stabiilsusega kaltsiumfluoriidi kaitsekihi moodustumine. R.O.C.S.®  kids soodustab hammaste rikastamist mineraalidega, tänu millele väheneb kaariese tekkimise oht.

 

Vaarikas ja maasikas
Otse Marjademaalt, hambapasta Vaarika ja Maasika maitsega.
€4.67
Sidrun, apelsiin, vanill
See kollektsioon sisaldab Sidruni, Apelsini ja ka, mitte küll tsitruselist, Vanilje maitselist hambapastat.
€4.67
Nätsukumm
Just, sul on taaskord õigus! Nätsukommi maitseline hambapasta Bubble Gum.
€4.67
 

 

Hambapastad aktiivse remineraliseeriva MINERALIN Kids ® kompleksiga (kaltsiumglütserofosfaat, magneesiumkloriid, 12% ksülitooli) on palju parem valik, kui kliendi mureks on risk haigestuda fluoroosi.


Barbariss ilma fluorita
Samuti Marjademaalt, Kukerpuu marja maitseline fluoriidivaba hambapasta.
€4.67
Puuviljatuutu ilma fluorita
Otse jääkarude, pingviinide ja nullist madalamate temperatuuride maalt on pärit fluoriidivaba jäätisemaitseline hambapasta.
€4.67