R.O.C.S. remineraliseeriv geel - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
R.O.C.S. Medical / R.O.C.S. remineraliseeriv geel

R.O.C.S. remineraliseeriv geel 

R.O.C.S. MEDICAL MINERALS

 

 

 

Remineraliseeriv geel R.O.C.S. Medical Minerals on kaltsiumi, fosfori ja magneesiumi kerge omastamise allikaks. Tänu stabiilse kihi moodustumisele hambapinnale kandmisel tagab geel aktiivsete komponentide pideva tungimise hambakoe sisse.

 

Remineraliseeriv teraapia on tuntud kui üks kõige efektiivsemaid füsioloogilisi vahendeid kaariese ja muude kahjustuste ennetamiseks. Juba olemasolevate tahkete hambakudede kahjustuste korral soodustab remineraliseeriv teraapia hambaemaili vastupidavuse ja mineraalstruktuuri taastamist. Lisaks sellele parandab R.O.C.S. Medical Minerals geeli kasutamine oluliselt hammaste välimust (värvust ja läiget) ilma valgendamiseta, mis on eriti oluline siis, kui hammaste valgendamine on vastunäidustatud.

 

Koostise eriomadused:

 

R.O.C.S. Medical Minerals geel on kergesti omastatava kaltsiumi, fosfori ja magneesiumi allikaks. Tänu hammaste pinnale kandmisel tekkivale stabiilsele kilele tagab geel aktiivsete komponentide järkjärgulise tungimise hambakudedesse. Ksüliit suurendab geeli remineraliseerivat potentsiaali ja pärsib kaariest tekitavate bakterite aktiivsust. Remineraliseeriva teraapia rakendamise tsükli soovitatav kestus on 2–4 nädalat. Geeli on mugav kasutada ja sellel on mahe värske maitse. Lastele ohutu,sobib kasutamiseks esimeste hammaste tulekuga.

 

Hammaste remineraliseerimine.

 

- Kaariese ennetamine. Varajases staadiumis kaariese ravi (kohalik demineralisatsioon, valged laigud); mitte kaariese poolt tekitatud kahjustused (fluoroos, emaili hüpoplaasia, erosioonid, kiilukujuline kulumine, pinnakahjustused jne).

- Hammaste tundlikkus

- Emaili värvi korrigeerimine või pleegitamise tulemuste kinnitamine. Sobib nii pleegitamise aja kui ka pärast pleegitamist, samuti ortodontilise ravi järgselt.

- Kaarieseriski vähenemine

 

Tuub - 40 ml

 


Tagasi  

Buy OnLine R.O.C.S. remineraliseeriv geel In stock: yes Weight: 0.095 kg €7.20