R.O.C.S. näitusel IDS 2011 - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Uudised / 2011 / R.O.C.S. näitusel IDS 2011

R.O.C.S. näitusel IDS 2011 

20.01.2011
 IDS (International Dental Salon), Köln, Saksamaa – see on rahvusvaheline stomatoloogianäitus, selle valdkonna suurim näitus maailmas. Üritust korraldatakse kaks korda aastas, alates 1923. aastast on seda üritust paljude aastate jooksul toetanud UFI. IDS näitus on mõeldud stomatoloogidele, meditsiiniinventari ja tehniliste seadmete tootjatele ja importööridele, teenuste valdkonna spetsialistidele ja uute tehnoloogiate väljatöötajatele. Näituse korraldajaks on GFDI Gesellschaft zur Förderung der Dentalindustrie mbH.

IDS näitus köidab alati mitte ainult Saksamaa, vaid ka kogu maailma spetsialistide ja professionaalide tähelepanu, nende, kes töötavad kõige erinevamates stomatoloogia valdkondades: proteesimine, implantoloogia ja ortodontia. Ekspositsiooni alalisteks osalisteks on ettevõtted, kes toodavad selle valdkonna jaoks inventari, tehnilisi seadmeid, materjale ja instrumente. Ürituse huvitavaks omapäraks on asjaolu, et näituse esimest päeva nimetatakse „Tehingute päevaks”. Näituse korraldajate kavatsuse kohaselt peavad just sellele päeval, näituse alguses, kohtuma ja sõlmima soodsaid kokkuleppeid need, kes stomatoloogilisi seadmeid valmistavad ja need, kes neid kasutavad. Tänu sellele on näitusest IDS 2011 saanud mitte ainult suurepärane ekspositsioonikoht, vaid ka köitev äritehingute sõlmimise koht selle valdkonna professionaalidele. Ainult siin on võimalik tutvuda stomatoloogia valdkonna kõige uuemate saavutuste ja viimaste tehniliste uuendustega – parimaid neist tunnustatakse autasustamistseremoonial ning neile korraldatakse näituse raames eraldi ekspositsioon.


2011. aastal toimub IDS näitus 34. korda. Peamised temaatilised osad, mida esitletakse on:


• Stomatoloogilised teenused

• Meditsiini- ja laboriseadmed

• Instrumendid ja materjalid

• Meditsiiniharu lisateenused, infotehnoloogiad ja kommunikatsioonilahendused.


Nagu alati, on näituse IDS 2011 programm väga sisukas ja huvitav. Stomatoloogidele korraldatakse spetsiaalseid kohtumisi, kus nad saavad kolleegidega arutada hetkel kõige aktuaalsemaid küsimusi. Spetsiaalne üritus toimub ka stomatoloogia eriala üliõpilastele. Veel üks meeldejääv sündmus: VDZI – stomatoloogia foorum. Kahtlemata on väga huvitav osaleda autasustamistseremoonial, kus tunnustatakse näituse raames uusi tehnoloogiaid ja seadmeid esitlenud firmasid.


Eripakkumine messil IDS2011 osalejatele


- Külastage R.O.C.S.-i stendi ja registreerige end tasuta R.O.C.S. suuhügieeni asjatundjate klubi liikmeks. Üks õnnelik osaleja saab auhinnaks Archos 101 tahvelarvuti. Lisateavet küsige stendi töötajatelt.


- Küsige R.O.C.S.-i stendi töötajatelt R.O.C.S.-i veebipoes 30% soodustust andvat erikupongi.


- R.O.C.S.-i stendi töötajatelt saab tellida ja osta Scientific Overview 2011. Samas jagatakse kõigile R.O.C.S. Scientific Overview 2011 ostjatele ka kingitusi.


- Soovite proovida kõiki R.O.C.S.-i suuhügieenitooteid ja olete huvitatud tellimisvõimalustest? Küsige R.O.C.S.-i stendi töötajatelt tellimisvorme ja veebipoe sooduskuponge.


Meie ettevõte osaleb juba kolmandat korda näitusel, kus esitlebki R.O.C.S. uudistooteid.


Palume teil külastada meie stendi nr J-020, saal 11.1