R.O.C.S. toetab Eesti Õpilasesinduste Liidu - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Uudised / 2012 / R.O.C.S. toetab Eesti Õpilasesinduste Liidu

R.O.C.S. toetab Eesti Õpilasesinduste Liidu 

20.11.2012

Novembris toimus Paide Ühisgümnaasiumis Eesti Õpilasesinduste Liidu XXVII Üldkoosolek. Külalisi oli ligi 225 inimest ning üritusest võtsid osa ka Soome ja Leedu õpilasesindajad. Lapsed said R.O.C.S. tiimilt tasuta R.O.C.S. Teens hambapastade näidis tuubid. Koolilapsed jäid väga rahul sellise kingitusega. Eriti huvitavaks ole nende jaoks maitsev R.O.C.S. Teens Cola hambapasta. R.O.C.S. tiimil on väga hea meel, et üritus läks nii hästi!

 

 

Allpool on toodut Kadri-Liis Bogens Eesti Õpilasesinduste Liit XXVII Üldkoosoleku korraldusmeeskonna liige kiri ürituse kohta ja tänusõnad:

"Tere!

 

Meie Üldkoosolek möödus suurepäraselt ja oli igati meeldejääv! Osalejaid tuli kohale ligi 225 ning üritusest võtsid osa ka Soome ja Leedu õpilasesindajad. Paide Ühisgümnaasium võttis meid kenasti vastu ja oli meile koduks kolm päeva.

 

Neil päevil tutvusime üksteisega ning arutasime tähtsatel teemadel, nagu eksamisüsteem, koolivägivald, õppetoetused, kutseharidus, Euroopa Parlamendi valimised jm. Üldkoosoleku ametlikul osal võtsime vastu EÕELi 2013. aasta eelarve ja tegevuskava, arutasime juhatuse liikmete töö kompenseerimise üle ja uuendasime haridusplatvormi.

 

Külla tuli ka Tarmo Jüristo, kes osales Wall Streeti okupatsioonil ja rääkis meile konsensuse olulisusest. Lisaks tööle lõbutsesime me erinevates töötubades ja Halloweeniteemalisel stiilipeol. Soovime Teid tänada abi eest! Kui osalejad kohale jõudsid ja enda mappide vahel hambapasta näidis tuubid leidsid, olid nad väga rahul, sest nii mõnigi ei olnud hambapastat kaasa võtnud või siis sootuks maha unustanud. Osalejad kiitsid ka hambapastade eri maitseid, mis oli nende jaoks midagi hoopis teistsugust. Eriti huvitav oli coca-cola hambapasta, sest tavaliselt ei panda kahte vastand asja kokku, kuid lõpptulemus oli suurepärane. Lisan manusesse meie Üldkoosoleku ühispildi, kus moodustasime osalejatega sõnumi “17. nov ESCU”. Nimelt on 17. november rahvusvaheline õppurite päev, mida tähistab omalt poolt ka EÕEL (ingl. k. ESCU).

 

Suur aitäh veel kord lahke ja meeldiva koostöö eest! Me loodame väga, et saame koostööd teha ka järgnevate ürituste korral!"