Koola ja sidrun - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Koola ja sidrun

Koola ja sidrun 

Hambapasta R.O.C.S.®  Teens Go Active! kola ja sidruni maitsega

 

Teismeliste kõigi aegade lemmik - kola. See motiveerib neid harjama regulaarselt. Nüüd jagame teiega meie "köögi" saladust - kola maitse saavutatakse tänu kahe naturaalse komponendi - kaneeli ja tsitruse - täiuslikule kombinatsioonile!

 

Hambapasta, millega lapsed ja teismelised hambaid pesevad, peab kindlasti vastama nende konkreetsele vanusele omastele füsioloogilistele vajadustele!


 

 

Näidustused ja aktiivsed komponendid

 

Kooliealistel (kuni 18 eluaastat) on hambaemaili miniraliseerimise ja keemilise küpsemise protsess veel jätkumas ning seda saab toetada fluoriidi ja ksülitooli sisaldava hambapastaga. Koolilastele ja noortele mõeldud R.O.C.S.®  Teens hambapastal on kõrge efektiivsusega AMIFLUOR® tootevalem, mis sisaldab ksülitooli ja aminofloriide. Need tekitavad hammastele kiiresti moodustuvat (20 sekundi jooksul) tugevat kaitsekihti. Selle tulemusena omab R.O.C.S. ® Teens hambapasta järgmist toimet:

 

• Tänu koolilastele mõeldud aktiivsele AMIFLUOR® R.O.C.S.®  kompleksile paraneb igemete seisund ja samal ajal tagatakse samasugune efektiivsustase antiseptikuid sisaldavate pastadega.

• Hambaemaili demineraliseerimise vähendamine *

• Aitab kaasa hammaste mineraalidega rikastamisele ja selle kaudu kiirendab emaili küpsemise protsessi *

 

• Pakub tugevat kaitset igemepõletikku eest sama tõhusalt kui antiseptilised hambapastad *

• Aitab normaliseerida suuõõne mikrofloorat *

• Koolilastele mõeldud R.O.C.S.® -i hambapastad ei kahjusta hambaemaili, kuna nende abrasiivsus on väga madal (RDA = 39).

- Fluorisisaldusega (Olaflur) 900 ppm.

 

- Koolilastele mõeldud Olafluri sisaldavad R.O.C.S.® -i hambapastad suurendavad hambaemaili vastupanuvõimet hapete toimele tunduvalt efektiivsemalt kui lubatud fluori (naatriumfluoriidi kujul) piirkontsentratsiooniga (1450 ppm) hambapastad.

 

- Efektiivne Amifluor® kompleks on ksüliidi ja aminofluoriidide allikaks, mis võimaldab kiiresti (kõigest 20 sekundi jooksul) formeerida hambaemaili pinnale stabiilse, mittelahustuva kaitsekile.

 

- Ksüliidi kõrge kontsentratsioon (10%) suurendab fluoriidi efektiivsust ja pärsib kaariest tekitavate bakterite elutegevust, tagades sellega kõrge kaitsetaseme kaariese eest.

 

Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati.

 

*Kinnitatud laboratoorsete ja kliiniliste uuringutega

**Hambapasta tootevalem on patenteeritud

 

Aktiivsed komponendid: fluoriid 900 ppm.

Koostis: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%),Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben, Potassium Hydroxide, Limonene, Eugenol, Cinnamal.

 

Tagasi 

 

Buy OnLine R.O.C.S. Teens Koola ja sidrun! In stock: yes Weight: 0.095 kg €5.22