Hambapastad lastele vanuses 8-18 aastat - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Hambapastad lastele vanuses 8-18 aastat

Hambapastad lastele vanuses 8-18 aastat 

Peamiste hambahaiguste levik koolieelikute ja kooliealiste laste seas on endiselt kõrge. See nõuab preventiivse hoolduse arendamist ja seega efektiivsemate isikliku hügieeni harjumuste juurutamist. Laste käelised oskused ei ole piisavalt arenenud iseseisvaks hambaharjamiseks kuni nad on 9-10 aastat vanad. Vanematel tuleb meeles pidada, et ülalnimetatud vanuseni igapäevast hambaharjamist peaks tegema täiskasvanu. Õiget hammaste pesemise tehnikat peakisd jälgima mõlemad, nii vanemad kui lapsed. Pidage meeles, et teie laps peab külastama hambaarsti ja hügienisti vähemalt kaks korda aastas!

 

Tavaliselt lahustuvaid fluoriidi soolasid kasutatakse selleks, et ennetada hammaste kaariest kooliealistel lastel. Fluoridi kariesevastane toime seisneb emaili vastupidavuse parandamises hapete kahjustavale toimele. Tänaseks on tõestatud, et mitte kõik hambapastades ja suuhooldusvahendites kasutatavad fluoriidi allikad ei anna võrdselt efektiivset kaitset hammaste lagunemise eest. Aminofluoriidi soolad on osutunud kõige tõhusamaks valikuks, seda kinnitavad aminofluoriidi kaariesevastast tõhusust uurinud kliiniliste katsete andmed. Nende võimekus on palju kõrgem võrreldes anorgaanilistee fluoriidi sooladega. Aminofluoriidi ja ksülitooli kombinatsioon, mida kasutatakse R.O.C.S.®  Teens hambapastades, võimaldab vähendada aktiivse fluoriidi kontsentratsiooni kaotamata kliinilist efektiivsust.

 

Kui fluoriidi kasutamine on teismelisel vastunäidustatud või ei ole soovitatav (endeemilise fluoroosi piirkondade elanikel, fluoriidi sisalduvate ravimite tarbijatel, kilpnäärmehaiguste puhul jms), soovitame kasutada fluoriidivaba R.O.C.S.®  Kids hambapastat või, olenevalt nooruki vanusest, fluoriidivaba R.O.C.S.®  hambapastat täiskasvanutele. Kooliealistel lastel on psühholoogiliselt meeldivam mitte kasutada väikelaste hambapastat, vaid omada just neile mõeldud originaalse maitse ja trendika pakendi disainiga toodet.

 

R.O.C.S.®  Teens hambapastade valik hõlmab:

 

R.O.C.S. Teens Koola ja sidrun
Hambapasta kola ja sidruni maitsega
€5.22
R.O.C.S. Teens Metsmaasikas
Hambapasta metsmaasika maitsega
€5.22
R.O.C.S. Teens Toppelt piparmünt
Toothpaste with the invigorating freshness of minty flavor
€5.22