Mestmaasikas - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / Mestmaasikas

Mestmaasikas 

Hambapasta R.O.C.S.®  Teens Magus Tuhin metsmaasika maitsega

 

Metsmaasika ja piparmündi täiuslik kombinatsioon soodustab pikemaid hambaharjamise sessioone!

 

Hambapasta, millega lapsed ja teismelised hambaid pesevad, peab kindlasti vastama nende konkreetsele vanusele omastele füsioloogilistele vajadustele!


 

 

Näidustused ja aktiivsed komponendid

 

Kooliealistel (kuni 18 eluaastat) on hambaemaili miniraliseerimise ja keemilise küpsemise protsess veel jätkumas ning seda saab toetada fluoriidi ja ksülitooli sisaldava hambapastaga. Koolilastele ja noortele mõeldud R.O.C.S.®  Teens hambapastal on kõrge efektiivsusega AMIFLUOR® tootevalem, mis sisaldab ksülitooli ja aminofloriide. Need tekitavad hammastele kiiresti moodustuvat (20 sekundi jooksul) tugevat kaitsekihti. Selle tulemusena omab R.O.C.S.® Teens hambapasta järgmist toimet:

 

• Tänu koolilastele mõeldud aktiivsele AMIFLUOR® R.O.C.S.®  kompleksile paraneb igemete seisund ja samal ajal tagatakse samasugune efektiivsustase antiseptikuid sisaldavate pastadega.

• Hambaemaili demineraliseerimise vähendamine *

• Aitab kaasa hammaste mineraalidega rikastamisele ja selle kaudu kiirendab emaili küpsemise protsessi *

• Efektiivne Amifluor® kompleks on ksüliidi ja aminofluoriidide allikaks, mis võimaldab kiiresti (kõigest 20 sekundi jooksul) formeerida hambaemaili pinnale stabiilse, mittelahustuva kaitsekile.

• Pakub tugevat kaitset igemepõletikku eest sama tõhusalt kui antiseptilised hambapastad *

• Aitab normaliseerida suuõõne mikrofloorat *

• Koolilastele mõeldud R.O.C.S.® -i hambapastad ei kahjusta hambaemaili, kuna nende abrasiivsus on väga madal (RDA = 39).

 

Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati.

 

*Kinnitatud laboratoorsete ja kliiniliste uuringutega

**Hambapasta tootevalem on patenteeritud


 

Aktiivsed komponendid: fluoriid 900 ppm.

Koostis: Aqua, Silica, Glycerin, Xylitol (10%),Olaflur, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate-20, Aroma, Cocamidopropyl Betaine,Titanium Dioxide, Sodium Saccharin, Methylparaben, Propylparaben,Potassium Hydroxide, Limonene.

 

Tagasi 


Buy OnLine R.O.C.S. Teens Mestmaasikas In stock: yes Weight: 0.095 kg €5.22