R.O.C.S.® HAMBAPASTA - ROCS
Ilus uuendus naeratuse
eest hoolitsemisel
Hambapastad / R.O.C.S.® HAMBAPASTA

R.O.C.S.® HAMBAPASTA 

R.O.C.S.® filosoofia on looduslikkus, tõhusus ja ohutus.

 

Valides komponente oma hambapastadele eelistame taimset ja mineraalset toorainet. Oma toodetes kasutame looduslikke koostisosi, millest moodustuva hea kombinatsiooni tõhususus õõnsuste ja igemete haiguste tekke ennetamises on leidnud kinnitust.

 

Me oleme väljatöötanud unikaalset tehnoloogilist protsessi, mis võtab 4 korda rohkem aega kui tavaliselt, säilitamaks aktiivsete toimeaineite kasulikud omadused. R.O.C.S.® vastab eri vanuserühmade ainevahetuse iseärasustele. Just seetõttu on olemas eraldi R.O.C.S.® hambapastad täiskasvanutele ja erinevas vanuses lastele.

 

Valik vapustavaid maitseid traditsioonilisest pipaarmündist magusa vaarikani, või hoopis õrnalt piparmündise šokolaadini, annab klientidele valikuvabadust ja motivatsiooni regulaarseks hambapesuks.


 

 


 

R.O.C.S.® toodete efektiivsust ja ohutust kinnitavad sõltumatud uuringud ja see kajastub paljudes teaduslikes publikatsioonides. Tootevalem on unikaalsne ja kaitstud 50 patendiga üle maailma.


 

R.O.C.S.® läbis järgmiste Euroopa sertifitseerimisasutuste eksperthinnangut:

 

- ISO 9001-2000, 9001-2008 (Prantsuse firma AFAQ AFNORi)

 

- Šveitsi FOPH (Federal Office of Public Health) Sertifikatsioon

 

- Soome Tollilabori FDA (toidu- ja ravimiameti) Tunnistus

 

- Euroopa tootetoimikud (vastavalt ЕС 76/768 / EMÜ direktiiv), TOXLEX OY, Soome

 

EL Sertifikatsioon, Eesti: Kosmeetikatoote analüüsi kaitseprotokoll - ohutuse tunnistus; kosmeetikatoodete tootmise ja impordi teavitus – HBSC’i (Terviseameti Ohutuse Kontroll) poolt välja antud EL impordilitsents

 

Täiendava info saamiseks kliki siia